| Liviu003 a întrebat:

Salut TPU,

Am si eu 3 intrebari:
1.Cum imi dau seama daca o pereche de adidasi sunt originali?
2.Cum imi dau seama daca un tricou este original?
3. Ce adidasi sa aleg dintre veer si adidas?

Multumesc.

Răspuns Câştigător
| BCoMichael a răspuns:

1. Prin originalitatea emblemei, adica daca aceasta este identica cu cele postate pe net sau pe firma firmei rolling on the floor Daca are neregularitati atunci este contrafacuta!
2 Cauti emblema si procedezi exact ca la nr unu happy
3 Eu sugerez veer pentru ca adidas are produse cam cocalaricesti (scuze daca iti place adidas dar asta e parerea mea) Funda?

5 răspunsuri:
| crysty122 a răspuns:

Pai este desstul de simplu sa nu fie made in china in principal poate sa fie in vietnam thailanda si altele nu mai stiu si eu as zice sa-ti iei bineinteles daca ai bani adidasi de la adidas

| YeoWooW a răspuns:

Tricoul si adidasii iti poti da seama daca sunt originali dupa eticheta pentru ca scrie firma. Si eu am de la Addidas si scrie ca e marca originala. Dintre veer si adidas te-as sfatui daca vrei mai rezistenti Veer sau daca vrei pentru fotbal si alte chestii Adidas.

| iLikePusseh a răspuns:

Frate cum sa zici ca Adidas are produse cocalaresti.La noi in tara gasesti numai panarame de la adidas dar daca iei de afara sunt cele mai tari.RECOMAND ADIDAS

| Firevlad a răspuns:

1.Adidasii sunt originali daca le cumperi de la magazine gen{carefour, decatlon,...}si daca nu au talpi tocite, snururi rupte, chestii de-astea...
2.La trricou trebuie sa ai pe eticheta un simbol de firma.
3. Apropo ia-ti adidas ca rezista mai mult!

| allexa31 a răspuns:

1.sunt de pirle si scrie pe eticheta firma
2. scrie pe eticheta firma
3.adidas