| AlexAlxAlex a întrebat:

am si eu o intrebare.
Am gasit niste carti duel masters in casa intr-o stare foarte buna, m-am interesat pe internet despre simbolul ce reprezinta raritatea cartilor, detin aproximativ 70 de carti, dintre care 4 very rare si inca 6 super rare.
Asa ca, mi-ati putea spune cam cat valoreaza urmatoarele carti: "Deathiger, Lion of Chaos", "Scarlet Skyterror", "Urth, Purifying Elemental", "Dimension gate", "Vampire silphy", "Tower shell", "Gatling Skyterror"?

1 răspuns:
| MagicOneT a răspuns:

Oricum e un "domeniu" mort... si daca ar valora ceva, probabil n-ai gasi cumparator, cred ca si eu mai am prin casa vreo 4-5 pachete, dar cum am spus, sunt bune de facut focul cu ele. Ca sa-ti faci si o idee: https://www.ebay.com/b/Duel-Masters/bn_21839378