| stephan10 a întrebat:

Am si eu o intrebare:E bine sa cumpar de pe site-ul magicpromo.ro? Ati mai cumparat de acolo? Vreau sa cumpar si eu ceva de la ei si nu stiu daca e bine.
Dau funditaaahappy

Răspuns Câştigător
| ikram a răspuns:

Asa la prima vedere par seriosi, nu am comandat de la ei deci nu stiu mai multe.
Nu imi place ca nu au datele de contact ale societatii, adica nume, sediu, cif, nr. Reg. Comertului, si ar trebui sa fie pe site.

Poti sa comanzi dar cu ramburs, adica sa platesti cand vine coletul ca sa fii sigur.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Eu am avut o lansare de produs si am achizitionat un breloc antistres, vezi link-ul de mai jos: http://www.magicpromo.ro/product_info.php?products_id=1339

Cand i-am contactat au fost foarte prompti si mi-au oferit toate raspunsurile de care aveam nevoie intr-un timp foarte scurt.

La ei am facut si personalizarea cu logo-ul firmei.

Mi-au zis insa din start ca ei vand numai catre persoane juridice si cantitati de la 50 buc in sus.

Mi-au facut o proforma, le-am platit si in 7 zile mi-au trimis marfa.
Costurile de livrare nu sunt incluse in preturile de pe site, insa daca comanzi o cantitate mai mare mai poti obtine discount-uri de la ei in functie de valoarea comenzii.

Sper ca raspunsul meu te va ajuta.

Eu ii recomand cu mare caldura si voi mai apela la ei cu alta ocazie.

Spor la cumparaturi!