| Lalu_Maria-Alexandra_1988 a întrebat:

Am si eu o intrebare si am nevoie urgent de raspuns. As comand de pe eMag ceva, doar ca problema e ca sunt plecata si ajung acasa de abia maine seara.Si as vrea sa fiu acasa cand e gata comanda.Tin sa mentionez ca azi este Sambata.Cam cand ajunge comanda tinand cont ca eu locuiesc in Vrancea?

1 răspuns:
| Anabela777 a răspuns:

Site-ul eMAG are un locsor special numit "detalii comanda", apesi pe el si-ti si zice cam in ce data o sa ajunga cu aproximare.