| BigDaddy a întrebat:

Salut.Am, o intrebare la eMAG daca comand azi cand ajunge comanda ajunge maine sau luni,ca pe site zice ca ajunge luni nu maine, sunt din Prahova.Dau fund la cel mai bun raspuns

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca acolo scrie ca ajunge luni insemna ca ajunge luni

| khwewljewew a răspuns:

Am inteles ca lucreaza si in weekend. Daca faci comanda mai de dimineata iti ajunge in aceiasi zi. Am comandat multe chestii de la eMAG, sunt de incredere.

| LioErnest a răspuns:

Uite aici informatiile necesare : http://bit.ly/15M74zA

| Criterion a răspuns:

Eu trebuia sa primesc niste memorii RAM sambata, insa curierul m-a sunat, mi-a spus ca are ceva personal de rezolvat si a intrebat daca nu cumva ar trebui sa-mi aduca urgent coletul, insa eu l-am inteles si am acceptat amanarea.Asadar a sosit luni. Insa in principiu livrarile, in week-end, se fac pana sambata inclusiv(in care caz se specifica pe colet "Livrare Sambata"). Astept funda.

| AndyMkd a răspuns:

Si eu am comandat un iPhone de la eMag (comanda a fost facuta vineri-sambata si duminica nu se fac livrari).Mie mi-a venit telefonul miercuri(sunt din Timisoara)

| El3m3ntul a răspuns:

Da vine luni deoarece in weekend ei nu fac transporturi daca faceai de ex:joi comanda iti venea vineri.

| mostbeautiful a răspuns:

Daca pe site spune ca va veni luni atunci mai mult ca sigur atunci va veni...ideea e ca poate nu au in stoc ceea ce vrei tu sa comanzi tu si nu-l pot livra maine...

| Iuliaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Buna! si eu am facut comanda pe eMAG si e un site bun, comanda ta cred ca iti va ajunge luni kiss sper ca te-am ajutat