| Valy190 a întrebat:

am si eu o problema:Vreau sa imi adaug cardul de debit pe google play si cand adaug nr cardului imi zice forma de plata invalida cum as putea rezolva asta?

5 răspunsuri:
| Blueberry8 a răspuns:

Probabil cardul tau nu suporta plati online.Ai verificat?

| Valy190 explică (pentru Blueberry8):

N am verificat
L am folosit acum cateva zile pentru Netflix ca sa am luna gratuita

| Blueberry8 a răspuns (pentru Valy190):

Poti sa cauti pe net sa vezi daca este sau nu.Si eu am card si nu pot sa platesc online cu el, decat in magazine.Sau google play nu suporta banca ta. Vezi si la google ce fel de conturi accepta, la ce banci.

| Valy190 explică (pentru Blueberry8):

Aparent pe google play nu acc card maestro mersi de rasp oricum

| Blueberry8 a răspuns (pentru Valy190):

Cu placere.