| UnuCuSapca a întrebat:

as vrea sa-mi cumpar un telefon de pe AliExpress. Ar fi prima comanda si nu stiu exact daca trebuie sa mai platesc ceva taxe vamale, sau de unde se ridica coletul. Si alta intrebare: de ce telefonul pe o anumita culoare este mei ieftin decat pe alta? https://www.aliexpress.com/......30262.html

1 răspuns:
| ciocanelulascuns a răspuns:

Omule nu iti recomand aliexpress decat daca nu iti permiti din alta parte
1. Produsele sun fake-uri facute in china, din acest motiv sunt si foarte ieftine
2. Nu ai de platit transport/taxe vamale, deoarece livrarea e gratuita daaar dureaza undeva la 1-2 LUNI sa iti primesti produsul