| JustaLittle a întrebat:

Vreau sa comand niste chestiute (micute, fara prea mare valoare) de pe aliexpres. Cum e cu transportul? Vreau sa cumpar http://www.aliexpress.com/......35246.html Care are transportul gratuit. E chiar gratuit transportul? daca nu comand si altceva, platesc doar penarul respectiv? Plata cum se face? Mai platesc ceva taxe vamale? Va rog sa raspundeti doar daca ati mai comandat produse in situatii similare

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Da, transportul este gratuit. Platesti in plus pentru produsele peste 10 dolari. Produsul iti vine prin posta romana si dureaza intre 30-60 zile pana ajunge la tine produsul.

| JustaLittle explică (pentru Intruder19):

Se poate platii doar cu cardul?

| Intruder19 a răspuns (pentru JustaLittle):

Cu cardul sau prin transfer bancar sau western union.