| Andi94 a întrebat:

Astazi mi-am scăpat iPhone-ul 6 jos in partea dreapta sus si a apărut o crăpătura sau bula de aer sesizabilă doar la soare.
Credeți ca o sa se extindă? Este chiar in colțul ecranului in dreapta si este foarte mică. Nu afectează cu absolut nimic, încă merge impecabil.
Dau funda, mulțumesc mult!

Răspuns Câştigător
| songoku10002002 a răspuns:

Din cate ai spus, se intelege ca s-a facut o bula de aer foarte mica intre display si sticla de la cazatura, nu iti fa nici o problema, nu se extinde, s-ar putea sa si dispara dupa un timp.

3 răspunsuri:
| Dem0N a răspuns:

Am scapat un Nokia lumia 630 de la etajul 2 pe balcon happy Cand m-am dus sa-l iau era intreg rolling on the floor Nici macar o zgarietura pe folie nu avea laughing

| Andi94 explică:

Mulțumesc foarte mult tuturor!

| 12121212121212121212121 a răspuns:

Dupa parerea mea nu cred ca o sa se extinda. Stai linistit dar fii mai atent cu acest gen de telefoane deoarece sunt foarte sensibile!