| Anonimus11111 a întrebat:

Caut un laptop de marca buna si rezistent, cuprins intre 1000 si 1500 de lei. Ce leptope imi recomandati? Astept raspunsurile voastre. Votez cel mai bun raspuns.

6 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut Madalin
La banii astia nu te gandi la cine stie ce performante, in jocuri, asta e cel mai bun pe care ti l'am gasit la banii tai.
Oricare dintre cele doua modele, sunt identice. Diferenta de 1 milion o reprezinta 2GB ram la cel mai scump.
http://goo.gl/VgwW0
Bafta

| andreilove a răspuns:

E unul. Are pretul 1229lei si e foarte bun. Funda? Si il gasesti in carefour

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asus este foarte bun

| cnaibig a răspuns:

Http://www.domo.ro/......53U-SX071D Mi se pare cel mai ok laptop, Asus e cel mai bun!

| Pepsy92 a răspuns:

Un notebook Asus zic eu, deoarece folosesc Asus de ani de zile si mi se pare extrem de bun. E mic e foarte usor de pus in geanta etc:d.E ieftin dar are performante mai slabute, hard de capacitate destul de mare etc.

| Pepsy92 a răspuns:

Mini Notebook, scuza'ma le tot zapacesc