| krom2010 a întrebat:

Cine stie un site de unde pot cumpara diverse haine mai la mode cu credit de pe telefon? Am cautat pe Google dar nu am gasit, poate stiti voi! Dau funda! Multumesc mult!

5 răspunsuri:
| M4riusT a răspuns:

Nu este acest mod de plata cu credit de pe telefon sa cumperi produse online.

| cosmindic49 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/haine-ieftine.html
Sunt foarte bune, vei fi multumit

Sper sa iti placa

| elik a răspuns:

Nu stiu cu credit de pe telefon dar stiu unul cu preturi foarte accesibile www.miniprix.ro..sper ca te-am ajutat cu ceva.;)

| TimeeaBtrx a răspuns:

Magazine online care accepta paypal

| krom2010 explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri... din pacate nu am gasit sad