| Sudhd a întrebat:

Daca cumpar o componenta de pe pc garage si o platesc cu cardul direct din site imi vine acasa sau trebuie sa ma duc eu dupa ea?

Răspuns Câştigător
| ziftode a răspuns:

Modalitatea de plata nu are (in teorie) nimic cu metoda de livrare
daca platesti inainte poti sa te frigi
iar cand vine curierul acasa (ca asta vrei de fapt), poti sa platesti la ala cu, cardul, sau poti sa ai banii pregatiti (scosi din bancomat), etc.
mlfz13 ti-a dat un link, insa cea mai buna solutie INTODEAUNA, PESTE TOT, e sa dai un telefon la ei si sa intrebi tot ce ai pe suflet, 1. aia stiu absolut pentru ca fac asta toata ziua, 2. o sa fii convins total, pentru ca nu mai ai parerea altora, plus ca magazinul poate sa isi schimbe niste reguli de la o zi la alta si ce am luat acum o saptamana sa nu mai fie valabil azi.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum vrei.

| Intruder19 a răspuns:

In functie de ce ai ales cand ai facut comanda. Ridicare de la sediu sau livrare acasa.

| AlexSalling a răspuns:

Citeste in factura online. Cum ai ales modul de livrare? La reprezentanta sau acasa?

| Alex_Florin_1980 a răspuns:

Depinde cum alegi tu. cand o sa platesti te intreaba acolo.
funda?