| celmaitarenume a întrebat:

Poti sa cumpar ceva de pe eMAG de black friday si sa platesc cand imi vine coletul? Sau trebuie cu cardul cand comand?

3 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Poti sa platesti prin ramburs
doar daca e pretul prea mare sau ai refuzat rambursul de 3 ori atunci trebuie sa platesti dinainte

| GouDidodino a răspuns:

Poti plati ramburs, sigur că se poate

| petruhid33471 a răspuns:

Dacă valoare comenzi depășește 9999 de lei, trebuie neapărat să plătești cu cardul sau ordin de plată. În schimb așteaptă-te la o durată de livrare mărită din cauza volumului mare de comenzi.
Vezi aici:
http://bit.ly/blackfridayeMag