| numedadanume a întrebat:

Daca cumpar ceva de pe eMAG platesc cand vine coletu sau cu cardul, ca nu ma pricep

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Platesti cum vrei si cum este acceptata plata, respectiv cu car sau ramburs (la primirea coletului). Uita-te pe site-ul eMag, la conditiile de plata si alegi ce-ti convine mai mult.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Plata cu cardul se face in momentul comenzii. Plata se poate face doar daca cardul este inrolat 3D. Pentru asta trebuie sa iei legatura cu banca emitenta. Te ajuta asta daca ai card de cumparaturi sau descoperire de cont si vrei sa iei in rate. Daca nu, poti sa cumperi contra ramburs (acasa, cand vine produsul). Deasemenea poti sa verifici coletul si continutul in momentul sosirii.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Platesti cum vrei, ramburs, cu cardul, transfer bancar

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Ai 5 metode de plată, o poţi alege pe care doreşti!

Vezi detalii la linkul oficial :
http://www.emag.ro/info/cum-comand-online-2

Toate cele bune!

| Jipa95 a răspuns:

La finalizarea comenzii ai acolo o lista cu metodele de plata fie ramburs, rate, card, etc cum iti vine tie mai usor, selelectezi o metoda de plata.