| z0zole a întrebat:

De unde imi pot cumpara jocuri originale pentru PlayStation3? Pe ce site sunt cel mai ieftine? Ceva in gen : 50 lei jocul.

Răspuns Câştigător
| hunterpainting a răspuns:

Daca vrei sh gasesti pe okazii sau forumuri

noi sub 1 milion nu sunt.

3 răspunsuri:
| Vasybulan a răspuns:

Cred ca site-ul asta e cel mai bun. Insa preturile variaza. Oricum un joc mai nou nu il gasesti nicaieri mai ieftin. Poate doar pe Okazii.ro
big grin

| costin7 a răspuns:

Mai sunt originale, dar minim 65 lei, pentru ca le tin de mult timp, di vor sa scape de ele.(ex la 60 lei mi-am luat lost planet 2, iar la 65 am luat crysis2, dar le aveau pe stoc de mai mult de 2 ani)

| cosmin2800 a răspuns:

Eu am gasit white kinght chronicles la 80 lei