| FloreaRazvan a întrebat:

Îmi puteți spune un site/magazin de încredere de unde pot cumpara un lănțișor de aur?

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Exista sute de magazine de bijuterii. Chiar n-ai gasit niciunul?
Pe internet, nu te sfatuiesc sa cumperi aur. E posibil sa fie din cel slab, de 8-9 karate. In magazine gasesti o gramada de modele si e aur de 14 karate.
Nu mai spun ca nu spui si tu cam in ce colt de tara vrei tu sa gasesti magazinele alea. Trebuie sa ghicim noi de unde esti tu?

2 răspunsuri:
| FlowInCuvinte a răspuns:

Nu exista. Ca sa poti spune despre un site de genul ca e de incredere trebuie sa fii client fidel. Iar cum bijuteriile sunt foarte scumpe nu cred ca exista un asa client. Si in primul rand nu iti recomand sa cumperi bijuterii din aur de pe internet. Nu poti sti de cate Karate este, exista posibilitatea sa nu respecte produsul din imagine sau sa fie intr-o stare proasta si in cazul unui lantisor, sa ti se rupa la cea mai mica forțare. Sa aibe incheieturile facute si multe alte imperfectiuni.

| frunzarescu a răspuns:

Ai incercat aici http://bit.ly/2F6AAdy Au tot felul de modele.