| anonim_4396 a întrebat:

Salut, imi puteti da un site de incredere de unde pot cumpara paysafe card?

2 răspunsuri:
| CelCareRamaneInUrma a răspuns:

Te duci la un magazin si ii spui vanzatoarei/vanzatorului sa-ti faca si tie un paysafe(poti sa- l faci de 25lei, 50lei, 100lei).In schimbul sumei o sa ti se dea un bon, bonul ala are valoarea pe care tu ai dorit-o si un cod pe el format din 16 cifre.Cand o sa achizitionezi ceva online si daca pe site-ul respectiv se poate plati cu paysafe, o sa-ti ceara sa bagi acel cod de 16 cifre de pe bon

| Antton a răspuns:

La magazin de obicei la Penny sau alte magazine nu la toate sunt site-uri nu recomand