| hyperion18 a întrebat:

Salut TPU,
Imi trebuie urgent niste calti pentru instalatii sanitare. Stiti unde pot gasi in Popesti Leordeni?
Merci!

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cred că trebuie să existe și în Popești-Leordeni un magazin cu materiale de construcții (gen Ambient, Metrix etc). S-ar putea să nu aibă program azi, ori să fie program redus, fiindcă e duminică.
Aoleu, e închis azi. straight face
https://popesti-leordeni.cylex.ro/firma/metrix+com+srl-769538.html

| foxsilver a răspuns:

Daca nu gasesti vreun magazin deschis azi, te poti folosi de sfoara de iuta. Eventual, smulge cateva fire, daca nu merge ca atare.