| Mihai720 a întrebat:

In seara asta am gasit o pereche de ghete de pe site-ul MetalShop si prima data am trimis comanda si acum ma pune sa depun banii pentru ghete si dupa aceea comanda imi va fi livrata. Imi este frica sa nu fie scam? Stiti ceva de acest site? MetalShop? Multumesc anticipat si imi cer scuze pentru categoria aleasa.

Răspuns Câştigător
| Goete a răspuns:

La ce mai ai internet. daca nu stii sa-l folosesti?
https://www.reviews.io/company-reviews/store/metal-shop

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Si vrei sa-ti bagi ceva in ele, de ai ales categoria asta? Daca tot ai facut comanda de pe acel site, de ce nu ai vazut si pretul? Ca sa stii daca merita sau nu. Nu pari prea smart.