| CosminGRG a întrebat:

M-am indragostit de bicicletele de tip "fat bike", dar am o nelamurire in achizitia uneia:
O sa pedalez greu, adica voi putea merge 10-20 km (cu opriri) fara sa trebuiasca sa chem pe cineva sa ma ia cu masina?

Răspuns Câştigător
| MedionTcO a răspuns:

Bicicletele Fat Bike sunt o inventie destul de dubioasa. Sunt fun pe teren accidentat de munte dar cam atat. Un fatbike e doar de fun. Asa ca daca vrei doar o jucarie cu care sa te dai ocazional, e ok. Daca vrei o bicicleta si nu ai alta, nu prea e ok. Nu poti merge cu ea 10-20 km. Rotile ei nu sunt de asfalt.

1 răspuns:
| CosminGRG explică (pentru MedionTcO):

Mersi!