| emoboy a întrebat:

Bicicletele Rich sunt mai bune decat cele First bike sau DHS?

12 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Nu am auzit de Rich dar cu siguranta e...am eu de la first bike bicicleta si am unele probleme cu schimbat-oru...dhs si first bike au cele mai penale biciclete

| andreisandu28 a răspuns:

Cezar esti bou dintre toate cea mai proasta este rich

| Zeekee a răspuns:

Huhm... parerea mea este ca nu conteaza cum se numeste bicicleta, mai degraba conteaza accesoriile: franele (shimano de exemplu sunt ff bune) schimbat-oarele (shimano de asemenea) suspensiile si gentile iarasi sa fie de calitate. Dar daca preferi sa iti cumperi bicicleta dupa ce scrie pe ea, atunci recomand cu caldura un Rockbiter sau Cross ^^ bafta

| robertapopa a răspuns (pentru Zeekee):

Intr-adevar ai dreptate

| Digital112 a răspuns:

Iti pot spune din propia experienta ca bicicletele firt bike sunt foarte bune ( si cele DHS sunt bunicele)dar alea Rich sunt cele mai chinezaresti biciclete (par ele frumoase dar nu sunt bune deloc)

| AlexElektro1987 a răspuns:

Andreisandu28, rich sunt cele mai bune!

| Cezar a răspuns:

Rich nu sunt mai bun de decat cele Frist bike, dar decat cele DHS, da

| Branisteanumihai a răspuns:

Dhs este cea mai buna bicicleta! Am avut bicicleta 6 ani si nu s-a stricat iar in Ianuarie mi-am luat un rich care de cand am cumparato aripa pe spate avea alta culoare, cand ma plimbam pe strada ( asfaltata ) mi-a cazut porbagaju ma plimbam pe strada si mi-a sarit intinzatoru si m-am dus la un baiat care stia sa repare biciclete si cu 2 ron mi-a scos un arc si mi-a zis ca toate piesele in afara de cadru, furca si coarne restul is chinezesti iar azi mi s-au stricat foile si miau sarit bilele de la roate din spate! Deci dhs este cea mai buna bicicleta

| Radu_Robert_1998_9dsf a răspuns:

Eu am o bicicleta Rich full suspensie pe ea si a trebuit s-a cam bag bani in ea dupa 3-4 ani happy. Parerea mea este ca Rich este o firma cam "prostuta", first bike sunt de 1000 de ori mai bune decat rich.

| robertapopa a răspuns:

Sunt foarte bune dar schimbatorul s-ar putea sa se strice.si eu am

| alexeandro a răspuns:

1.firstbike 2. dhs 3.rich

| Cutarelul a răspuns:

Da normal!
1.sunt mai rezistente
2.destul de rapide
(In special Rich 24 )
(Nu comentați că zic ca sunteți boi)