| anonim_4396 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu o idee?
Vreau sa imi fac un imprimeu pe tricou (scris) imi dati o idee?
[Funda]

8 răspunsuri:
| LoveSelena a răspuns:

I'm happy
I'm sad
I love
Happy Birthday
kisses
what are you doing?
OK
My name is...
Welcome
Friendship
wonderful
beautiful
Sper ca te-am ajutat.

| SakuraHarunoさくら春野 a răspuns:

Pai,poti sa scrii:
-numele tau
-ce culoare preferi(culoarea preferata)
-ce iti place sa faci
-tara ta preferata
-tara in care stai
-"IUBESC...(orasul)MEU!"

FUNDA?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu ma primul comm ala cu numele tau si alea ii o mare tampenie da vreau ceva de genu Do you wanna fell me sau YOUUBE sau din astea chiar si I wanna be free si din astea

| Michelle13 a răspuns:

> the world it's mine
>data de nastere

| KittyPinker a răspuns:

I LoVe YoUr bAnAnA laughing in caz ca esti fatarolling on the floor
James bOnd
tOo sexy to have a look(pe spate)
Lost on the moon etc etc
funda?puppy dog eyespuppy dog eyes

| syphon a răspuns:

Poti sa scrii asa "Sunt atat de prost incat am prea multi bani si vreau sa-i dau pe impirimeuri, dar cum am spus, sunt asa de prost incat nici nu stiu ce sa scriu si intreb persoane care nu dau un **** pe ce imi imprimez eu"

| lidia_8870 a răspuns:

Kiss me baby! asta sa fie mesajullaughing

| alex-xandra a răspuns:

Am prietena - asta scris undeva mai sus si mai jos - Dar acum e plecata din oras Am si eu un tricou de asta dar nu ma lasa prietena sa il portbig grinbig grin