| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU, mi-am comandat de pe dr max o periuta electrica cu ridicare din farmacie, in cate zile ar trebui sa ajunga comanda la farmacie?

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.In cateva zile, ca orice curier. Daca te uiti cu atentie, 48 de ore scrie acolo in contul tau de pe site, unde ai plasat comanda.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bravo, felicitari!

| Hyperion7 a răspuns:

In jur de 5 zile.
Ca idee, comenzile vin mult mai repede atunci când sunt plasate dimineața, prin curier ca metoda de livrare.
Vin in 24 de ore.Din farmacii durează mai mult sa fie ridicate pentru că, mă gândesc eu, se așteaptă mai multe comenzi pentru a nu transporta doar câteva colete, zic și eu

| Felissa13Eden a răspuns:

3-4 zile lucratoare