| Pathy a întrebat:

Nu stiti de unde din Cluj pot sa imi cumpar cizme UGG Australia?
Oare in Polus gasesc? thinking

Răspuns Câştigător
| bogdanworld a răspuns:

Gasesti aici: www.fashion-star.ro

2 răspunsuri:
| Pathy explică:

Am uitat sa mentionez ca nu doresc vreun sitehappy, vreau din cluj daca sunt originale.

| Pathy explică:

Am uitat sa spun. Da am gasit in Polus si originale si chiar daca unii considera ca ascest model este foarte urat are insa niste mari avantaje, pe langa ca sunt ft ft comode sunt intr-adevar si ft calduroase, am stat intr-o seara 3 ore tot afara si vreau sa spun ca nu am simtit frigul deloc. Sunt foarte multumita de ele:X:X!