| davidred121 a întrebat:

Pe 20 martie am facut o comanda la Altex si nici acum nu mi-a venit mailul de confirmare a comenzii! Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cel mai probabil, nu ai scris adresa de email corecta.
Suna-i si vezi ce este cu comanda!

| Aslam a răspuns:

Suna-i pe cei de la Altex. Si eu am facut o comanda spatamana trecuta, iar dupa cateva minute am primit mailul de confirmare.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca ai facut comanda inseamna ca ai cont la ei. Vezi la statusul comenzii. Eu am facut pe 20 si pe 21 am primit comanda. Uita-te in contul tau si spune-ne ce scrie acolo.