| Lykee a întrebat:

Acum 3 zile am comandat de pe net, de e site-ul altex o laca de par si mi-au trimis un e-mail de confirmare a comenzii doar ca mie nu-mi mai merge mess-ul si nu stiu ce sa fac: sa-mi comand alta pentru ca intre timp mi-am facut alt id sau sa mai astept? Oare s-a efectuat comanda daca nu am deschis e-mailu?

Răspuns Câştigător
| R0011 a răspuns:

Pai depinde de cat timp ai comandat placa. Daca au trecut deja vreo 2 saptamani, e clar ca acea comanda nu s.a efectuat, deoarece ar fi trebuit sa ajunga in acest timp.

1 răspuns:
| Foarfeca a răspuns:

Nu trebuie sa iti mearga mess-ul, ci mail-ul
http://www.youtube.com/watch?v=b5xreIfdbgo