| AllexandruPrundaru a întrebat:

peste putin timp e majoratul unu pireten si nu prea stiu ce sa ii cumpar. aveti vreo idee?

3 răspunsuri:
| killforfun19 a răspuns:

Ceva special ca sai aduca aminte de u peste catva timp cum ar fi sai faci un tablo cu o poza in care sa fie mai multe momente de ale vostre!

| tenutza a răspuns:

Pai iata cateva idei:parfum, cravata(daca poarta, avand in vedere ca nu ne-ai precizat stilul lui)o camasa/tricou, sau si mai bine un ceas, sau ceva din argint care sa ii aminteasca mereu de tine.si se poarta cadourile asezonate cu prezervativ la majorate...succes

| Pettricaaa a răspuns:

Cadoul clasic:un parfum, un ceas, o bratara(din argint e perfecta) sau un papion.