| Rayy_Rayy_1990 a întrebat:

Se poate schimba placa video la laptop? Am achizitionat de curand Laptop-ul Hp probook 4540s si am o placa video integrata si una dedicata.Acesta este link-ul de unde am cumparat laptop-ul http://www.cel.ro/......50m-2gb-l/ imi puteti spune daca as putea schimba placa video AMD Radeon HD 7650M pentru ca laptop-ul nu vede decat placa integrata si nu si ce-a dedicata. Multumesc doresc seriozitate.

1 răspuns:
| BigG a răspuns:

Nu se poate schimba, incearca sa instalezi din nou driverele.