| JoJoJiTu a întrebat:

Site-ul emag.ro este de incredere?

Răspuns Câştigător
| T4zu a răspuns:

Salut da. Din cate stiu eu, daca ai nemultimiri cu produsele ti le schimba sau daca insisti poti primi banii inapoi. Sper ca te-am convins.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

EMAG e cel mai mare retail de produse eletronice din Romania, nu ar fi ajuns acolo fara sa fie serios

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur.

Răspuns utilizator avertizat
| TheLovelyGhost a răspuns:

Da chiar este mi-am cumparat eu un telefon Samsung anul trecut si sunt foarte seriosi

| marusica27 a răspuns:

In mare parte este, eu am cumparat o imprimanta si m-a dus cu zaharelul pana am renuntat la comanda. Dar am cumparat si un telefon care a venit in doua zile. Eu zic ca da.