| postpusul a întrebat:

stie cineva va rog de unde pot cumpara fise din acelea care se pun la masinile tamponate(de carambol) de pe la balciuri sau parcuri de distractii? dau funda multumesc anticipat.

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Banuiesc ca fiecare proprietar care aduce "masini tamponate" in balci sau in parc de distractie are propriul model de fise pentru aceste aparate. De aceea, le poti cumpara doar de la cei care vin acolo cu masinutele. Nu cred ca sunt universale si ca pot fi folosite oricunde ai vrea tu. Cel care incaseaza banii la masinute iti da si fise pentru ele.