| anonim_4396 a întrebat:

stiti cumva daca acest site are produse fake? Nu am mai auzit de el doar că aici am găsit modelul si marimea mea.
https://www.garagestore.ro/barbati/tenisi/jordan

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Site ul pare ok, preturile sunt destul de mari incat sa nu para suspect, ai toate datele de indetificare a firmei la sectiune de contact

1 răspuns:
| CiobotaruValentin a răspuns:

Salut.Pentru prețurile piperate pe care le are sigur nu este un site fake.Te sfătuiesc totuși să mai cauți și alte site-uri. Spre exemplu căuta pe Glami.ro
O zi bună și sper să te ajute răspunsul meu!