| anonim_4396 a întrebat:

Unde as putea gasi si eu hanorace simple in Bucuresti cat mai rapid? Multumescwinking

Răspuns Câştigător
| Anonim693 a răspuns:

Cauta in magazinele PPT. Poti comanda si online. Sunt haine foarte ok. Chiar daca nu au calitate foarte buna au pretul foarte mic si arata bestial unele. Daca ai grija de ele sunt foarte bune. Eu am hanorace de acolo de 1 an si inca le port si nu am probleme cu ele. Sau miniprix. Inca un site de care sunt pe deplin multumit. Au si foarte multe reduceri

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La h&m, ala din centrul vechi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sau la reserved in baneasa

| TheEyes a răspuns:

Salut.Daca ati putea sa imi dati mai multe detalii add (florin_vectra2009)
Multumesc oricum