| alexsneks22 a întrebat:

Vreau sa dau si eu o comanda pe eMAG, la un produs care costa 37 de lei, cu tot cu curier. (Nu il gasesc in magazine).
Are ceva daca dau comanda atat de mica? M-as face de râs la curier?laughing

4 răspunsuri:
| Shammal a răspuns:

Dai fara jena, curierul doar livreaza nu are treaba cu ce si cat costa.

| Adry05 a răspuns:

Normal ca nu te faci de ras, serios tu chiar crezi ca ala se apuca sa zica hahahaha ce comanda ieftina ai? Nu, omg, e si omul ala sanatos la cap. Dar parerea mea ar fi sa te mai uiti la ei pe site si sa-ti mai iei ceva, poate gasesti si alte chestii care-ti trebuie ca e pacat sa platesti transport aiurea pentru un singur produs iar la ce varietate are Emag sigur mai gasesti ceva ce-ti trebuie si la preturi mai mici decat in magazine

| Linda724 a răspuns:

Comanda fara griji, ce crezi ca i pasa curierului cat a costat comanda? Eu am fost odata la un magazin ca sa cumpar ceva de 10 bani laughing

| Lioana a răspuns:

Poti comanda produse de orice pret, problema e ca la comenzi sub 200 lei platesti transportul care e in jur de 15 lei. Ca sa eviti plata transportului poti alege ca livrarea produsului sa se faca in showroom-ul eMAg din localitatea ta (in cazul in care exista). In acest caz vei primi un mesaj pe telefon cand a ajuns produsul si atunci poti merge sa-l ridici de la ei.