| Mihai2892 a întrebat:

Salutare tuturor, am o mica problema.Cum pot anula o comanda facuta gresit pentru un produs de pe eMag? straight face Multumesc.

5 răspunsuri:
| RazzyFUnik a răspuns:

Pai suna la relatii cu clientii si spune ca vrei sa anulezi comanda sau anuleaza-o din cosul de cumparaturi

| Mihai2892 explică:

Pai deja am facut comanda straight face

| Mihai2892 explică:

Plus de asta nu le mai merge site-ul si nici sa ii sun nu merge...

| RazzyFUnik a răspuns (pentru Mihai2892):

Eu zic sa mai incerci sa suni, daca abia azi ai facut comanda, produsul pleaca dupa amiaza spre curier si abia maine ajunge la tine, deci ai destul timp, sau trimitele un email reply la cel care ti lau trimis cu confirmarea comenzii, trebuie sa existe o solutie

| deggerbughd a răspuns (pentru Mihai2892):

Care este numarul de la eMAG