| NemNUZ a întrebat:

happy! Vreau sa imi cumpar un Xbox 360 de Black friday. Vreau sa stiu de pe ce site-uri il pot cumpara si de obicei la ora 24.00 incep ofertele? Mersi happy

4 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Emag, evomag si inca vreo 5 au confirmat ca incep pe 22.
Probabil vreo avea si pe 29, ca sunt alte cteva zeci cu reduceri pe 29.
Lasa un email pe http://reduc.ro/ si primesti email cu toate magazinele si ofertele, cu o zi inainte.

| Iulian03 a răspuns:

Cam asa, si eu mi-as dori un PS3 sau XBOX360 tot de black friday, la EMAG am auzit ca incepe pe 22 noiembrie, mai devreme cu o saptamana.

| Imperion a răspuns:

Am eu Xbox de vanzare 800 lei gata modoat 2x joystick-uri peste 25 de jocuri eu zic ca e mai avantajos decat unu nou

| octavian25071999 a răspuns:

Sall! Mai bine te duci la altex sau ceva ca pe net mereu e mai scump!