| RiasX a întrebat:

Salut TPU, vreau sa imi fac un upgrade la procesor si am gasit la un pret decent pe proline.ro, a mai comandat cineva de pe site-ul asta, e totul legit cu el? Nu de alta, dar nu vreau sa arunc 1000 de lei degeaba.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Apeleaza la parerile unui service!
Ei iti vor arata posibilitatile si vor da si garantie daca iti fac montarea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia de la media galaxy sau altex

| Sekim a răspuns:

Pe scurt, da, este legit. Singura problema ar fi că uneori transportul poate costa puțin mai mult, maxim 5 lei in plus.