| Chiriac_Andrei_1995 a întrebat:

vreau sa-mi cumpar un psp go, voi ce spuneti ruleaza destul de bine jocurile, grafica cum este? (si vreau sa stiu daca ar merge pe el Gta san andreas si alte jocuri mai noi cum ar fi Fifa 16 etc)

Răspuns Câştigător
| adrianbestboy98 a răspuns:

Gta san andreas so lansat doar pentru IOS,Android,Windows Phone,Pc, Mac OS, Fire OS, Ps2, Ps3, Ps4, Xbox, Xbox 360 si fifa 16 PS 4, Xbox One, PS3, Android, Xbox 360, iOS si PC deci nu merg jocurile mai noi sau ce vrei tu...are si el o lmita de jocuri aparute care nu se mai vand in unele locuri...eu zic sa strangi bani si iti iei un PS Vita(daca vrei o consola portabila) sau PS3-4 daca vrei sa joci ceva in casa