| Maria_Ileana_1999 a întrebat:

:* vreau sa stiu daca se poate gasi energizantul 'Monster' in Romania respectiv in Bucuresti multumesc funda :3

Răspuns Câştigător
| neamtzumc a răspuns:

Il gasesti in orice super-market,mai ales ij Bucuresti,este la Mega-Image,Kaufland, Lidle, Carrefour, Profi, Spar etc! pretul: 6 lei si 50 de bani.

5 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Da, probabil il gasesti pentru ca la mine in jud. se gaseste la Lidle, penny.

| HellGirl666 a răspuns:

✰ Bună. Îl găsești în orice super-market.

| Adda66 a răspuns:

Da,se gaseste la Real, Auchan, Penny, etc. La mine in Craiova cel putin se gaseste...

| KeNzor2k a răspuns:

Eu am gasit in Carrefour Iasi!

| neamtzumc a răspuns:

Il gasesti in orice super-market,mai ales in Bucuresti,este la Mega-Image,Kaufland, Lidle, Carrefour, Profi, Spar etc! pretul: 6 lei si 50 de bani.