| Andrei1332 a întrebat:

Salut, unde pot sa găsesc planta de aia carnivora care poate sa fumeze?

7 răspunsuri:
| StrongHeart a răspuns:

Nu stiu dar sa imi zici si mie cand o gasesti.

| minrest a răspuns:

Te uiti atent la sfarsitul filmului de desene animate; daca e japonez, planta creste in Japonia, daca e productie Hollywood, creste in California, si tot asa.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut bă, ce stil de exprimare. Bă

| LaraClarice a răspuns:

Https://m.youtube.com/watch?v=bGDymzZyWbY

Te referi la asta? Se poate găsi la florarii. Auzisem că au și la Dedeman.
Dar, oricum, nu fumatul e scopul lor.

| Vladescape a răspuns:

In africa

| Simpatic a răspuns:

Plante carnivore exista si-s cateva mii de specii, planta care fumeaza nu s-a inventat, doar daca ii pui tu un recipient in ea sa scoata fum, dar cu siguranta o omori.

Bula
| Bula a răspuns:

Sub poduri si in cladiri parasite.
Fumeaza etnobotanice si mananca resturi aruncate de shaorma si de hamburgeri...