Întrebare recomandată | LadyDee89 a întrebat:

Cine imi poate spune si mie de unde pot cumpara o micuta planta carnivora din Targu Jiu? Capcana lui venus se numeste, pe asta as vrea sa o cumpar!

Răspuns Câştigător
| GiuliaPigui99 a răspuns:

happy Pai, daca esti din Targu Jiu ( ca mine; 3 ) Poti cauta la piata mare. acolo langa pod. Este un magazin cu plante o dinaia. sera. Si am vazut una acum 2 sapt. Dar nu cred ca era Capcana lui venus.big grin

fundita?

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

"Capcana lui Venus"? Mmmm...sună senzual, chiar şi arată...
http://bit.ly/1oEoMyM
Eu aş şti şi cui s-o fac cadou pe carnivora asta. :))

Încearcă la Cora, Metro, la mari expoziţii şi târguri de plante...
Numai e cam sensibilă, din câte am înţeles, şi nu se transformă în vegetariană iarna, deci e o mică-mare problemă...să nu-ţi moară de foame, LadyDee, când bâzâlicile dorm. :))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-a suparat iubitul sau viitoarea soacra? happy glumesc.
Nici nu stiam ca se comercializeaza pe la noi asemenea planta. Succes.

| 1Q a răspuns:

Cauta pe site-uile de anunturi gratuite gasesti multe oeferte si la preturi bune

| Sxx a răspuns:

Pe tocmai.ro laughing)