| Capota_Fane_2000 a întrebat:

va rog frumos sa-mi spune si mie site-uri cu haine gen pantaloni cu tur sau adidasi supra cu skytop IV etc din america sau orice tara care are shipp in Romania si se plateste cu cardulbig grinbig grin
Sau si siteu-ri romane cu haine jmk pantaloni tur etc sau adidasii sura in afara de supra Romania boute mall parca si inca unu caut ceva pana in 250 lei adidasi si pantaloni nu cont sau si alte haine faine largi si mai joase gen pana la genunchi daca stiti cum vreau sa zic!

1 răspuns:
| relian a răspuns:

Treb sa stii ce vrei mai exact,ce brand de haine de pantofi. Poti gasi direct de la magazinu firmei respective, orice firma are si el magazin atat real cat si online, dau poti gasi la Magazine foarte mari, care vand mai multe branduri. Uite iti las un link asa ca idee, acolo cauti tu ce anume vrei.

https://www.macys.com