| Russenart a întrebat:

Salut, vreau niste informatii despre eBay, cum se plateste, cat costa transportul etc info importante.

Răspuns Câştigător
| Johny_George_1997 a răspuns:

Poti folosi cardul bancar sa platesti sau poti plati prin paypal daca ai asa ceva. Transportul difera la fiecare produs, unele produse avand si transport gratuit. Suma totala la un produs o vezi dupa ce il bagi in cosul de cumparaturi iti iti aduna costul produsului cu costul livrarii, daca livrarea nu este free. happy Funda?

1 răspuns:
| GabrielDaniel01 a răspuns:

Incearca joom e super aplicatia am cumparat o gramada de acolo