| Celodrix a întrebat:

Salut, vreau recomandare pentru sticla de sampanie nu foarte scumpa dar nici din aia la 10 lei.

Vreau o sampanie adevarata, nu vin spumant, angeli, si mai stiu eu ce.

Raspunde'ti doar daca ati gustat o sampanie adevarata.

Sa fie o sampanie dulce, nu vreau acrituri, nu imi plac acriturile laughing secaturile etc.

Ceva dulce gen capsuni, cirese, visine, ciocolata, etc.

2 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Iti recomand sa cauti la tara, la bunici, pe la rude daca au un vin bun si dulce, ecologic! Au gust de sampanie foarte buna si sunt extraordinar de parfumate!