| NonZarek a întrebat:

Vreau sa achiziționez un Ps4 dar nu nou, ci folosit.

Îmi puteți spune la ce ar trebui sa ma uit pentru a-l putea cumpăra liniștit fără sa ma trezesc ca e stricat sau nu îl pot folosi.

Ma refer la ce e cel mai important sa nu fie stricat sau rupt.

Multumesc!

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Verificia sa fie toate porturile intacte si sa mearga cititorul de discuri.

| Bizon95 a răspuns:

De la o casa de amanet, te intelegi cu ei sa iti dea 1 saptamana de proba si il testezi pe toate gaurile, destul de multi dau asa ceva

e mai bine decat de pe OLX, unde il vezi, bine, platesti sau nu?