| BlackBMW a întrebat:

Vreau sa comand ceva de pe eMAG si nu am implinit 18 ani. Comanda as vrea sa vina prin posta deoarece sunt la liceu si parintii mei nu pot sa imi ia comanda. Asa ca vreau sa ma duc eu cand am timp sa o iau. Pot sa iau coletul daca nu am 18 ani?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

| Rayzooo a răspuns:

Da, varsta cumparatorului este irelevanta cat timp cumperi ramburs (plata la sosirea coletului) sunt client eMAG si mereu am fost multumit de prestatia lor! Livrarile sunt gratuite de la comenzile peste 300 lei daca nu ma insel!

Răspuns utilizator avertizat
| BlackBMW explică (pentru zgabie):

Treaba este ca 80% din timp nu sunt acasa, de asta as vrea sa il ridic eu de la posta sa nu vina curierul si sa nu ma gaseasca acasa. In plus, comanda mea este de 30 de lei si nu as vrea sa dau 20 doar pe curier.

| Bondarel99 a răspuns:

Ca sa ridici un colet de la posta iti trebuie doar seria de buletin, deci trebuie sa ai buletin.

| BlackBMW explică (pentru Bondarel99):

Am 17 ani, deci am buletin. Prin urmare o sa dau o comanda, nu am nimic de pierdut.

| BlackBMW explică:

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri!

| Alexio77 a răspuns (pentru BlackBMW):

O avut nevoie de seria de buletin?