| collapse2001 a întrebat:

Vreau sa dau o comanda unui colet, doar ca nu stiu ce adresa sa pun! Eu nu vreau sa ajunga la mine acasa deoarece este un cadou, as vrea sa ajunga la un sediu de la mine din oras. cum trebuie sa scriu?

3 răspunsuri:
| DaniTDCI a răspuns:

Pui acolo adresa orasului si gata

| Lioana a răspuns:

Dacă e cadou și vrei sa fie livrat direct la adresa destinatarului cadoului, poți completa comanda cu acea adresa dar va trebui sa optezi pentru plata anticipata, altfel curierul va cere banii de la cel care primește coletul.

| KanameKuran a răspuns:

Poti sa le dai adresa unui oficiu postal sau poti sa iti deschizi o cutie postala si sa le dai acea adresa. Mai apoi va trebui sa mergi sa iti ridici coletul de la acea adresa.
Sau poti sa rogi un prieten sa iti primeasca coletul.