| DNA01 a întrebat:

Vreau sa imi comand niste pataloni din neopren si am citit ca "reduc din centimetri". Adica cum"reduc din centimetri"? Te fac mai scund? Va rog explicati-mi.

4 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Te fac cică mai slaba.

| alex495 a răspuns:

Reduc din diametrul burtii, fundului si picioarelor. E cum ai trage burta in poza, decat ca o tine in frau neoprenul ala. Dar nu recomand daca l iei pentru sala. Eu aveam un fel de corset special pentru abdomen si nu respira mai deloc pielea si ma iritasem si dupa 2 sapt am renuntat, mai ales ca am aflat ca fara dieta prin transpiratie vei elimina decat retentia de apa sau cum se cheama, apa pe care o stocheaza corpul in muschi sau unde o stocheaza

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Adica sugruma slanina de pe tine, abia respiri in ei.

| Violleta2022 a răspuns:

Mai scund nu au cum sa te faca, ca nu-ti pot reduce oasele, doar grasimea ti-o pot strange (daca-i cazul).