| crybaby220 a întrebat:

Hei! Vreau sa imi comand ceva de pe Stradivarius cu cardul. Puteti sa imi explicati cum se face plata mai exact? E de incredere?

2 răspunsuri:
| Ionut_Manuel_1994_pEZw a răspuns:

Orice plata online se efectueaza astfel

Ti se va cere
Numele Complet asa cum apare pe card
Numarul cardului
Data expirarii
Si cheia CVC este sub banda magnetica, de obicei
Dupa ce ai introdus datele iti vor trimite o parola temporara cu care vei incheia tranzactia. Sper ca te-am ajutat Bafta!

| SaroNykoTravel2017 a răspuns:

Verifica siteul, daca in partea de sus a numelui are un lacatel inchis verde pe care sa scrie Secure(da clic pe ea daca vrei informatii mai multe). Este un site asigurat improtriva tentativelor de hack(sau macar s-au straduit). Bafta.