| screamo747 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu cand se termina reducerile in Baneasa Shopping City. Ajung in mall dupa 5 septembrie, credeti ca mai prind reduceri la firme gen CK, US Polo, Zara? sau macar la alte firme, reduceri vreau

2 răspunsuri:
| marcela290 a răspuns:

Pe 18 Sepetembrie se termina perioada de reduceri. Funda? happy

| Marquez_Kelly_1988 a răspuns:

Uita de reducerile de la Mall, oricum sunt preturi duble. Gasesti aici toate firmele de genul Calvin Klein, Us Polo Ralph Lauren, Converse, Lacoste, Guess, DKNY, Tommy Hilfiger la preturi rezonabile si produsele sunt originale
http://brandplaza.ro