| Spike7262 a întrebat:

Salutare. Am comandat Airpods Pro 2nd gen de pe Quickmobile in rate pe 1 an prin TBI. Cat de incredere este site-ul cand vine vorba de originalitate? Am auzit din recenzii ca multe produse au defectiuni din fabrica…

2 răspunsuri:
| CuStimaSiRespect a răspuns:

Mi se pare cam deplasat să faci rate pe un an de zile pentru niște căști de buzunar, oamenii ar trebui să se întindă cât le e plapuma când e vorba de cheltuieli.

| Cavaler001 a răspuns:

Vezi că sunt panarame. Daca vrei sa dai retur nu accepta așa ușor. Îți opresc din bani pentru recondiționare. Mai bine iei de la eMag sau de pe alt site de pe compari.ro